H a k k ı m ı z d a

WAYANA adını, yaşadığımız toprakların kadim uygarlıkları, HİTİT’lerden aldık. Şarap anlamını taşıyan WAYANA hem ana ürünümüzün hem de bir parçası olduğumuz coğrafyamızın adeta sentezi.

Hikayemiz

B i z K i m i z ?

WAYANA, uzun yıllar BEPPE Pizzeria’yı işleten ailemizin yeni markası. Pandemi döneminde yaşadığımız kesintiden sonra yeni bir içerik, yeni bir marka ve yeni bir heyecanla yola çıkmak istedik. Yeni markamız WAYANA’yı sıfır noktasından alıp sevilen ve saygı duyulan bir kimliğe kavuşturmanın zorlu ama çok zevkli bir uğraş olacağına inanıyoruz. Ağırlama sektöründe geçirdiğimiz yıllar bize markaların en önemli gücünün yarattıkları güven olduğunu öğretti. WAYANA da bu uzun, ince yolda sabırla ilerleyecek, kendisine değer veren dostlar edinecek.

 

WAYANA’nın ürün yelpazesindeki önceliği kendi topraklarımızın şarapları. Şarap üreticisi dostlarımızın ürünleriyle ülkemizin şarap varlığını en yetkin biçimde temsil eden bir portföyü konuklarımıza sunmak için yola çıktık. Dinamik, güncellenen ve büyüyen bir menüyle karşılayacağız konuklarımızı.

 

Şarap kadar önem verdiğimiz tapaslarımız var. Yine önceliğimiz yaşadığımız toprakların lezzetlerini tapaslarla buluşturmak. Elbette yeniliğe ve deneyselliğe açık, genişleyen bir tapas menüsüyle buluşacak konuklarımız.

 

İnsanın kendisi hakkında konuşması zor. En doğrusu “Ayinesi iştir kişinin, lâfa bakılmaz” sözü gibi sizlerin bu markanın arkasındaki bizleri yaptıklarımızla tanımanız.

 

Sizleri tanımak için sabırsızlanıyoruz.

Nisan 2010

Beppe Pizzeria

Moda’nın kalbinde lezzetli pizzalar yapmak üzere yola çıktık.

Temmuz 2022

Wayana Wine Bar

Yeni marka ve konseptimizle aynı yerde şarap ve lezzetli tapaslar sunmaya başladık.